Açık Adıyaman Tütünü adıyaman tütünü

        

Eğer Adıyaman tütün çeşitleri ile ilgili bahsedecek olursak hafif, orta,  sert çeşitleri vardır. Kilosu 40-60 ve en pahalı olan tütün ise 80 liraya kadar çıkmaktadır. 1 kilo tütünden yaklaşık 1000 adet yani 200 lük filtreleri de sayarsak 5 kutu sigara filtre ile 1 kilo gram tütünü sarabilirsiniz bu da size 50 paket sigara eder. Bu da siz günlük 1 paket sigara bitiren biri iseniz toplamda 50 gün gibi bir süre ile sizi idare eder.

Genel özellikleri,

– Hazır sigara paketlerine benzer biçimde benzer koku yaymaktadır. Farklı olarak öyle kötü bir kokusu hazır sigaralara göre yoktur.

– Fark olarak bolca dumanlıdır.

– tok içime sahiptir. Hazır fabrika sigaralar gibi rahat rahat tüketebilirsiniz.

– Aroması yok gibidir. Boğaza yapışmaz, boğazı yakmaz.

Hafifçe olanı, eğer genel sigara paketleri olan sigara içiyorsanız bu Adıyaman Tütünü sizi pek tatmin etmez. Fazla körükleyeceğiniz yani fazla içinize çekeceğinizden dolayı boğaz ağrımasına sebep olur. Eğer hafifçe sigara seviyorsanız ideal içimlidir. Açık sarı renge haizdir yani açık sarı tütün bunun için ideal olan Çelikhan tütünüdür.

Orta olanı, tam ideal olan Adıyaman Tütünüdür. Sadece her yerde satılan orta içimli tütün değildir. O yüzden içim kalitesini siz kendinize göre yorumlayacaksınız. Açık sarı ve biraz koyu renge haizdir. Yani bu tütünde açık sarı veya sarının koyu rengi size göredir.

Sert olanı, bu Adıyaman tütünü ise fazla içemezsiniz yoksa boğazınızı yorar. İdeal içime haiz değildir sadece hoşunuza da gidebilir. Orta tütüne nazaran daha koyu renge sebep sahiptir.

Tüketim için önerilerimiz,

                300 gram tütünü bir masaya ya da gazete kâğıdına veya benzer olarak boş bir alana iyice yayılacak şekilde serin.

                2-3 saat sürede kurumasını bekleyin.

                200’lük boş sigara filtresini ve sigara sarma makinasını hazırlayın ve filtreler tamamlayana kadar orta gevşek olacak şekilde sarın ve paketleme işlemini bitirebilirsiniz.

-sardığınız sigaraları filtre kutusuna tekrardan koyun. Kutunun ağzını bir gün açık bırakın sigaralardaki rutubet gitsin.

Sonuç olarak bir paketi 1,5 Tl civarına gelir ve hazır fabrika sigaralara nazaran içim kalitesinde pek bir fark olmaz aksine daha güzel bir içime sahip sigaraya sahip olursunuz.

adıyaman tütünü çelikhan tütünü adiyaman tutunu tütün adiyaman tütünü adıyaman tutunu eyma filtre tütün fiyatları açık tütün fiyatları online tütün adıyaman tütün fiyatları adıyaman çelikhan tütünü adıyaman tütünü satışı marla sigara filtresi tütün al online tütün satışı eyma sigara adıyaman tütünü fiyatları adıyaman çelikhan tütünü fiyatı açık tütün tütün satışı çelikhan tütün tütün satış celikhan tutunu adıyaman tütün çeşitleri adiyaman celikhan tutunu toptan tütün satışı adıyaman tütüncülük tütün fiyatlari marla tütün fiyatları adıyaman çelikhan haberleri adıyaman tütünü satış toptan tütün satıcıları toptan tütün fiyatları adıyaman tütün adıyaman tütün toptancıları eyma tütün adıyaman tütünü kadıköy tütün sipariş açık tütün satışı kaliteli tütün fiyatları adıyaman tütünü nasıl anlaşılır adıyaman tütüncüleri pipo tütünü adıyaman tütün satıcıları internetten tütün siparişi tütün toptancısı rocks tütün tütün fiyat adıyaman tütünü zararları toptan tütün tutun fiyatlari çikolatalı tütün adiyamantutunu.com adıyaman tütüncüler derneği sigara filtresi captain black tütünü tütün nasıl saklanır marla tütün tütü fiyatları pipo tütünü satış marla black tütün açık siteler adıyaman tütünü nerede satılır captain black tütün pipo tutunu sigara tütünü fiyatları captain black tütün satış boş sigara filtresi diyarbakır tütünü tütüncüler pipo tütü satış açık tütün zararlari pipo tütünü nasıl doldurulur sigara sarma makinası nerede satılır adıyaman tütüncüsü pipo tütünü fiyat şipariş tütün satan yerler internetten tütün satışı açık tütün markaları tütünü tütün fiyatı kadıköy tütün satan yerler marla tütün fiyatı açık tütün çeşitleri sarma tütün zararları pipo tütünü fiyatları kaliteli tütün

Site istatistikleri Online 152 Bugün 1109 Bu Ay : 1109 Bu Yıl : 1109 Toplam : 726848

toplist