Boluda 4 Ton Adıyaman Tütünü yakalandı adıyaman tütünü

        

Aralığın ilk haftasında Bolu'da polis tarafından durdurulan Sürat Kargo Kamyonunda 4 tona yakın Adıyaman tütününe el konuldu. Tütünler Adıyaman'dan gidip toplanmaya yeri olan Gaziantep'ten İstanbul istikametine doğru yola çıktı.

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri ihbar üzerine hareket ederek Sürat Kargo kamyonlarını durdurup kamyondaki Adıyaman tütünlerine el konuldu.

Adıyamanlı tütün üreticileri ve satıcıları, tütünlerine el konulmasından dolayı perişan oldular.

Adıyaman'da Tekelin kapanması sonucu tütün üreticileri, bin bir zorluk ile ürettikleri tütünleri kendi imkanlarıyla Adıyaman tütününü pazarlamaya çalışıyorlar.

 Tek gelir kaynakları olan tütün olduğunu söyleyen tütün üreticileri, "Tekel kapandıktan sonra tek gelir kaynağımız olan tütünü pazarlamanın yollarını ve çözümlerini arıyoruz. Bu yüzden Adıyaman dışındaki illere tütün gönderip rızkımızı kazanmaya ve ailemize bakmaya çalışıyoruz. Tütünlerimize devlet el koyuyor. Bizler çoluk çoçuğumuzu nasıl doyurup geçimizi sağlayacağız.  Devlet bize bir yol açsında ve bize yardımcı olsun diyerek yetkililere seslerini duyurmaya çalıştılar. Adıyaman tütünü veya Çelikhan tütünü için kaçak tütün olarak geçiyor. Bu tütünler kaçak değil yurt dışından gelmemiş fakat nasıl bir yol izleyeceğimizi bilmiyoruz. Yetkililerden Yardım istediler. Bizler de bu konuda mağdur tütün üreticilerinin mağduriyetinin giderilmesi için yetkililerden bu konuda yardım istiyoruz.

adıyaman tütünü çelikhan tütünü adiyaman tutunu tütün adiyaman tütünü adıyaman tutunu eyma filtre tütün fiyatları açık tütün fiyatları online tütün adıyaman tütün fiyatları adıyaman çelikhan tütünü adıyaman tütünü satışı marla sigara filtresi tütün al online tütün satışı eyma sigara adıyaman tütünü fiyatları adıyaman çelikhan tütünü fiyatı açık tütün tütün satışı çelikhan tütün tütün satış celikhan tutunu adıyaman tütün çeşitleri adiyaman celikhan tutunu toptan tütün satışı adıyaman tütüncülük tütün fiyatlari marla tütün fiyatları adıyaman çelikhan haberleri adıyaman tütünü satış toptan tütün satıcıları toptan tütün fiyatları adıyaman tütün adıyaman tütün toptancıları eyma tütün adıyaman tütünü kadıköy tütün sipariş açık tütün satışı kaliteli tütün fiyatları adıyaman tütünü nasıl anlaşılır adıyaman tütüncüleri pipo tütünü adıyaman tütün satıcıları internetten tütün siparişi tütün toptancısı rocks tütün tütün fiyat adıyaman tütünü zararları toptan tütün tutun fiyatlari çikolatalı tütün adiyamantutunu.com adıyaman tütüncüler derneği sigara filtresi captain black tütünü tütün nasıl saklanır marla tütün tütü fiyatları pipo tütünü satış marla black tütün açık siteler adıyaman tütünü nerede satılır captain black tütün pipo tutunu sigara tütünü fiyatları captain black tütün satış boş sigara filtresi diyarbakır tütünü tütüncüler pipo tütü satış açık tütün zararlari pipo tütünü nasıl doldurulur sigara sarma makinası nerede satılır adıyaman tütüncüsü pipo tütünü fiyat şipariş tütün satan yerler internetten tütün satışı açık tütün markaları tütünü tütün fiyatı kadıköy tütün satan yerler marla tütün fiyatı açık tütün çeşitleri sarma tütün zararları pipo tütünü fiyatları kaliteli tütün

Site istatistikleri Online 158 Bugün 2679 Bu Ay : 6088 Bu Yıl : 6088 Toplam : 735209

toplist