Enflasyonda liderliği alkollü içecekler ve tütün aldı ne yazık ki adıyaman tütünü

        

Türkiye İstatistik Kurumu, haziran ayına ilişkin enflasyon verilerini açıkladı. Açıklanan verilere bakılırsa, yıllık enflasyon artışında liderliği uzun süredir elinde bulunduran lokanta ve oteller, hazitanda bu yeri alkollü içecekler ve tütün grubuna bıraktı. Artık şu enflasyon bi dursa da tütün ve diğer ürünlerde normal alımlar devam etse nasıl olurdu değil mi? Adıyaman tütünü satıcıları olarak aynı fiyatta kalmaya devam etmek istiyoruz.

 

Turizm Güncel

TÜİK'in açıkladığı verielre gore, haziran ayında TÜFE'de bundan önceki aya nazaran yüzde 0,47, bundan önceki senenin Aralık ayına bakılırsa yüzde 3,63, bundan önceki yılın aynı ayına göre yüzde 7,64 ve on iki aylık ortalamalara gore yüzde 7,74 artış gerçekleşti.

Aylık en yüksek artış yüzde 1,16 ile gıda ve alkolsüz içecekler grubunda gerçekleşirken, eğitimde yüzde 0,95, sağlıkta  yüzde 0,74, ulaştırmada yüzde 0,67 ve lokanta ve otellerde yüzde 0,49 artış kaydedildi. Aylık en fazla düşüş gösteren grup ise  üzde 1,33 ile giyim ve ayakkabı oldu Ana harcama grupları itibariyle 2016 yılı Haziran ayında endekste düşüş gösteren bir öteki grup ise yüzde 0,19 ile eğlence ve kültür oldu.

YILLIK en çok ARTIŞ TÜTÜN VE ALKOLLÜ İÇECEKLERDE

yıllık en fazlaca artış %12,80 ile alkollü içecekler ve Adıyaman tütünü grubunda gerçekleşti TÜFE’de, bundan önceki senenin aynı ayına gore çeşitli mal ve hizmetler (yüzde 11,33), lokanta ve oteller (yüzde 9,95), sıhhat (yüzde 9,81), ev eşyası (yüzde 9,75) artışın yüksek olduğu diğer ana harcama gruplarıdır.

 

 

adıyaman tütünü çelikhan tütünü adiyaman tutunu tütün adiyaman tütünü adıyaman tutunu eyma filtre tütün fiyatları açık tütün fiyatları online tütün adıyaman tütün fiyatları adıyaman çelikhan tütünü adıyaman tütünü satışı marla sigara filtresi tütün al online tütün satışı eyma sigara adıyaman tütünü fiyatları adıyaman çelikhan tütünü fiyatı açık tütün tütün satışı çelikhan tütün tütün satış celikhan tutunu adıyaman tütün çeşitleri adiyaman celikhan tutunu toptan tütün satışı adıyaman tütüncülük tütün fiyatlari marla tütün fiyatları adıyaman çelikhan haberleri adıyaman tütünü satış toptan tütün satıcıları toptan tütün fiyatları adıyaman tütün adıyaman tütün toptancıları eyma tütün adıyaman tütünü kadıköy tütün sipariş açık tütün satışı kaliteli tütün fiyatları adıyaman tütünü nasıl anlaşılır adıyaman tütüncüleri pipo tütünü adıyaman tütün satıcıları internetten tütün siparişi tütün toptancısı rocks tütün tütün fiyat adıyaman tütünü zararları toptan tütün tutun fiyatlari çikolatalı tütün adiyamantutunu.com adıyaman tütüncüler derneği sigara filtresi captain black tütünü tütün nasıl saklanır marla tütün tütü fiyatları pipo tütünü satış marla black tütün açık siteler adıyaman tütünü nerede satılır captain black tütün pipo tutunu sigara tütünü fiyatları captain black tütün satış boş sigara filtresi diyarbakır tütünü tütüncüler pipo tütü satış açık tütün zararlari pipo tütünü nasıl doldurulur sigara sarma makinası nerede satılır adıyaman tütüncüsü pipo tütünü fiyat şipariş tütün satan yerler internetten tütün satışı açık tütün markaları tütünü tütün fiyatı kadıköy tütün satan yerler marla tütün fiyatı açık tütün çeşitleri sarma tütün zararları pipo tütünü fiyatları kaliteli tütün

Site istatistikleri Online 96 Bugün 447 Bu Ay : 447 Bu Yıl : 447 Toplam : 736242

toplist