SİGARA YASAK VE İHLALLERİ BİLDİRİLEBİLECEK adıyaman tütünü

        

SİGARA YASAK VE İHLALLERİ BİLDİRİLEBİLECEK
Yeşilay, sağlık Bakanlığı ile birlikte geliştirilen proje için özel bir telefon uygulaması geliştirildi. Bu mobil uygulamayla beraber sigara yasak ve ihlalleri rahatça bildirilebilecek.
Geliştirilen projenin amacı 2008 senesinde yürürlüğe giren kapalı mekanlarda tütün mamulleri kullanım yasasına uyulmasını sağlamak, ihlallere karşı toplumda farkındalık oluşturmak, tütün ürünlerini ve sarma tütün, adıyaman tütünü ve çelikhan tütünü ile ilgili çalışma yapımasını da isteredik. kullanmayan vatandaşların haklarını korumak ve yasal hakları konusunda halkı bilinçlendirmek olarak belirtiliyor.

Yasayı ihlal eden işletme ve müşterilerin ihlallerini azaltmayı fakatçlayan yeşil dedektör uygulaması, telefon yada tablet bilgisayara indirilerek kullanılabilecek.

İSTANBUL'DAN sonra TÜRKİYE'YE YAYILACAK
Alanında tek uygulama olan bu çalışma ile tütün ürünleri kullanmayanların hakkının korunması ve adıyaman tütünü veya diğer adıyla çelikhan tütünü, yasağa uyumun sağlanması, ihlallerin asgariye indirilmesi hedefleniyor. Uygulama Appstore ve Google Play platformlarından ücretsiz olarak indirilebiliyor. Pilot olarak İstanbul'da süregelen uygulama, çok yakında tüm iller için de aktif hale gelecek.

adıyaman tütünü çelikhan tütünü adiyaman tutunu tütün adiyaman tütünü adıyaman tutunu eyma filtre tütün fiyatları açık tütün fiyatları online tütün adıyaman tütün fiyatları adıyaman çelikhan tütünü adıyaman tütünü satışı marla sigara filtresi tütün al online tütün satışı eyma sigara adıyaman tütünü fiyatları adıyaman çelikhan tütünü fiyatı açık tütün tütün satışı çelikhan tütün tütün satış celikhan tutunu adıyaman tütün çeşitleri adiyaman celikhan tutunu toptan tütün satışı adıyaman tütüncülük tütün fiyatlari marla tütün fiyatları adıyaman çelikhan haberleri adıyaman tütünü satış toptan tütün satıcıları toptan tütün fiyatları adıyaman tütün adıyaman tütün toptancıları eyma tütün adıyaman tütünü kadıköy tütün sipariş açık tütün satışı kaliteli tütün fiyatları adıyaman tütünü nasıl anlaşılır adıyaman tütüncüleri pipo tütünü adıyaman tütün satıcıları internetten tütün siparişi tütün toptancısı rocks tütün tütün fiyat adıyaman tütünü zararları toptan tütün tutun fiyatlari çikolatalı tütün adiyamantutunu.com adıyaman tütüncüler derneği sigara filtresi captain black tütünü tütün nasıl saklanır marla tütün tütü fiyatları pipo tütünü satış marla black tütün açık siteler adıyaman tütünü nerede satılır captain black tütün pipo tutunu sigara tütünü fiyatları captain black tütün satış boş sigara filtresi diyarbakır tütünü tütüncüler pipo tütü satış açık tütün zararlari pipo tütünü nasıl doldurulur sigara sarma makinası nerede satılır adıyaman tütüncüsü pipo tütünü fiyat şipariş tütün satan yerler internetten tütün satışı açık tütün markaları tütünü tütün fiyatı kadıköy tütün satan yerler marla tütün fiyatı açık tütün çeşitleri sarma tütün zararları pipo tütünü fiyatları kaliteli tütün

Site istatistikleri Online 99 Bugün 242 Bu Ay : 242 Bu Yıl : 242 Toplam : 736037

toplist