Sayın Valimiz Köylülerler Tütün Dikti adıyaman tütünü

        

         Adıyaman Valimiz Sayın Mahmut Demirtaş beyin Adıyaman iline vali olduğundan beri yaptığı çalışmalar ve gayretleri ile Adıyaman halkının kalbinde güzel izler bırakmaya devam ediyor, Sayın Valimiz köylülerle Tütün Dikti.

       Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş, ziyaret ettiği köyde tütün dikimi icra eden köylüler ile birlikte Adıyaman tütünü dikti. Göreve başladığı günden beri yurttaşlarla iç içe görev aşkı ile Adıyaman’ımıza her türlü desteği sunan sayın valimiz bu seferde tütün eken Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş, tarlada tütün dikimi icra eden köylülere yardım etti.

 

                Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş, ziyaret etmiş olduğu köyde tütün dikimi icra eden köylüler ile beraber Adıyaman tütünü dikti. Göreve başladığı günden beri vatandaşlarla iç içe vazife meydana getiren Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş, tarlada tütün dikimi yapan köylüleri ziyaret ederek tütün dikimi yaptı. Merkez Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından kırsal kesime yönelik yapılan yatırımları yerinde görmek ve köylü vatandaşlarla bir araya gelmek üzere köy gezilerine çıkan Vali Mahmut Demirtaş, köyler arasındaki mesafelerde yol güzergâhında tütün dikimi icra eden köylülerin yanına gitti. Makam aracından inen Vali Mahmut Demirtaş, köylülerle söyleşi ettikten sonrasında köylülerle tütün dikimi yaptı. Vali Demirtaş’ı tütün tarlasında gören köylüler kısa bir şaşkınlık yaşayarak, ani ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek, sıcak ve içten yaklaşımından dolayı teşekkür ettiler. Vali Mahmut Demirtaş, bir taraftan tütün dikimi yaparken bir taraftan da tarlada çalışan köylülerin sorunlarını dinledi. Vali Mahmut Demirtaş, "Alın teri bizim için çok değerlidir. Çiftçilik cefakâr bir meslektir. Elde etmiş olduğu ürüne alın terini katan çiftçilerimizin emeği çok kutsaldır. Bende geçmişte tarlada çalışan bir köylü çocuğu olarak köylünün ve çiftçinin alın terinin ne işe yaradığını çok iyi biliyorum. Hepimiz Adıyaman’a, vatandaşlarımıza efendi olmaya değil, hizmetkâr olmaya geldik. Bizler halkımızın arzu ve ihtiyaçlarını karşılamakla yükümlüyüz. Ziyaret gerçekleştirdiğimiz köylerde köylü yurttaşlarımızın yüzündeki tebessüm bizleri de mutlu ediyor. Devlet olarak köylümüzün ve çiftçimizin refahının artırılmasını sağlayacak sulama projelerinin bir an önce hayata geçirilmesi için çok çalışıyoruz. Bugün tütün dikimi yapan cefakâr köylülerimize kolaylık ve bereketli bir mahsul yılı arzuluyorum” diye dile getirdi.

 

              Bizlerde Çelikhan tütünü satıcıları olarak Sayın Adıyaman Valimiz Mahmut DEMİRTAŞ’A teşekkürlerimizi sunar. Başarılarının devamını dileriz. Sağ olun, var olun Sayın Valimiz.  

 

 

adıyaman tütünü çelikhan tütünü adiyaman tutunu tütün adiyaman tütünü adıyaman tutunu eyma filtre tütün fiyatları açık tütün fiyatları online tütün adıyaman tütün fiyatları adıyaman çelikhan tütünü adıyaman tütünü satışı marla sigara filtresi tütün al online tütün satışı eyma sigara adıyaman tütünü fiyatları adıyaman çelikhan tütünü fiyatı açık tütün tütün satışı çelikhan tütün tütün satış celikhan tutunu adıyaman tütün çeşitleri adiyaman celikhan tutunu toptan tütün satışı adıyaman tütüncülük tütün fiyatlari marla tütün fiyatları adıyaman çelikhan haberleri adıyaman tütünü satış toptan tütün satıcıları toptan tütün fiyatları adıyaman tütün adıyaman tütün toptancıları eyma tütün adıyaman tütünü kadıköy tütün sipariş açık tütün satışı kaliteli tütün fiyatları adıyaman tütünü nasıl anlaşılır adıyaman tütüncüleri pipo tütünü adıyaman tütün satıcıları internetten tütün siparişi tütün toptancısı rocks tütün tütün fiyat adıyaman tütünü zararları toptan tütün tutun fiyatlari çikolatalı tütün adiyamantutunu.com adıyaman tütüncüler derneği sigara filtresi captain black tütünü tütün nasıl saklanır marla tütün tütü fiyatları pipo tütünü satış marla black tütün açık siteler adıyaman tütünü nerede satılır captain black tütün pipo tutunu sigara tütünü fiyatları captain black tütün satış boş sigara filtresi diyarbakır tütünü tütüncüler pipo tütü satış açık tütün zararlari pipo tütünü nasıl doldurulur sigara sarma makinası nerede satılır adıyaman tütüncüsü pipo tütünü fiyat şipariş tütün satan yerler internetten tütün satışı açık tütün markaları tütünü tütün fiyatı kadıköy tütün satan yerler marla tütün fiyatı açık tütün çeşitleri sarma tütün zararları pipo tütünü fiyatları kaliteli tütün

Site istatistikleri Online 96 Bugün 454 Bu Ay : 3863 Bu Yıl : 3863 Toplam : 732984

toplist