kayseride tütün satan yerler adıyaman tütünü

kayseride tütün satan yerleristanbulda tütün satan yerlerizmirde tütün satan yerler,  ankarada tütün satan yerler,

Açık tütün satılan yerler, kayseride adıyaman tütünü ve kayseride tütün satışı, kayseri ilinde tütün satan dükkanlar bunun için hiçbir yere gitmenize gerek yok direk bir telefon kadar yakınınızdayız. Bunun için bizi arayın aynı gün kargo imkanı ile sizlere tütün gönderelim. ve kapıda ödeme imkanı ile sizlerle buluşturuyoruz.

 KAYSERİ’de, tütün ürünlerinin zararlarının önlenmesi ve denetimü amacıyla, 'Whatsapp ihbar hattı' kuruldu. Sigara içilmesi yasak olan mekanlarda sigara içildiğini gösteren kısa görüntüler, Halk Sağlığı Müdürlüğü’nün suç duyurusu hattına gönderilecek. Takımlar, en kısa zamanda görüntüde yer alan mekana giderek denetim meydana getirecek.
Kayseri Valisi Orhan düzgün, Whatsapp suç duyurusu hattının Türkiye’de ilk kere Kayseri’de uygulamaya konulduğunu, Adıyaman tütünü ürünlerinin zararlarının önlenmesi ve denetimü ile ilgili denetimlerin sürdüğünü söylemiş oldu. Vali muntazam, 2015 yılı içerisinde Halk Sağlığı Müdürlüğü ekiplerinin 45 bin 901 denetim yaptığını ve 249 işletme ve 534 kişiye toplam 487 bin 612 TL yönetimsel para cezası uygulandığını anlattı. Vali Orhan düzgün, şöyle dedi:
"Halk Sağlığı Müdürlüğü ekiplerimizin her an her yerde olmaları mümkün değil. Adıyaman tütünü ürünlerinin zararlarının önlenmesi ve halk sağlığının daha iyi tesis edilebilmesi açısından, yurttaşlarımızın da bu mevzuda duyarlı olmaları gerekir. Halk Sağlığı Müdürlüğümüz, denetimlerin daha etkin yapılabilmesi için yurttaşlarımızın 24 saat başvurabilecekleri Whatsapp İhbar Hattı oluşturuldu. Sigara içme yasağına uymayan mekanlarla ilgili vatandaşlarımızın çektikleri 15-20 saniyelik görüntüleri, bu ihbar hattına göndermelerini istiyoruz. Böylece Halk Sağlığı Müdürlüğümüze gelen ihbarlar değerlendirilecek ve deliller yeterliyse, o mekana cezai işlem uygulanacak. Bu tür imkanlar kullanılması bakımından bu uygulamanın Türkiye’de bir ilk başlarda, Kayseri’de bir pilot uygulama olarak değerlendirileceğine inanıyorum."
Vali Orhan muntazam, yapılan her ihbara ceza kesilmesi benzer biçimde bir durumun sözkonusu olmadığını, geçen yıl uygulamaya koydukları trafik kurallarının suç duyurusuı konusundaki whatsapp uygulamasında, ihbarların yarısına yakın bölümüne ceza yazıldığını hatırlatırken, "Sigaranın zararlarıyla mücadelede uygulamaya koyacağımız suç duyurusu hattında da böyle bir oranın ortaya çıkacağını tahmin ediyoruz. Sigarayla ilgili olarak da trafik denetimlerinde olduğu benzer biçimde bir uygulamayı, Yeşilay Haftası’nda uygulamaya koymuş olacağız" ifadelerini kullandı.
Halk Sağlığı Müdürü Dr. Yunus Karadağ da, sigara kullanımı konusunda halkın ihtiyaç duyulan hassasiyeti gösterdiklerini, kendilerine ihbarlar yapıldığını, cezaların caydırıcı özelliği bulunduğunu söylemiş oldu. Karadağ, şöyle devam etti:
"İhbar hattımızın Türkiye’ye örnek olacağını düşünüyoruz. Whatsapp ihbar hattımızın numarası: 0505-157 85 38’dir. İhbarlar, bakanlığımız tarafından ekiplerimizin tabletlerine bildiriliyor. İhbarı alan ekiplerimiz de ortalama 2 saat içerisinde ihbara muhatap olan mekana gitmek zorunda. Ekiplerimiz mekanda incelemelerini yapıyor ve gerekirse görüntülü tutanak tutup mülki amire iletiyor. Şu an hali hazırda 21 tane tabletli, toplamda 56 ekibimiz var. Sadece bizler tüm ekiplerimize tabletli mobil hale getirmek istiyoruz."

adıyaman tütünü çelikhan tütünü adiyaman tutunu tütün adiyaman tütünü adıyaman tutunu eyma filtre tütün fiyatları açık tütün fiyatları online tütün adıyaman tütün fiyatları adıyaman çelikhan tütünü adıyaman tütünü satışı marla sigara filtresi tütün al online tütün satışı eyma sigara adıyaman tütünü fiyatları adıyaman çelikhan tütünü fiyatı açık tütün tütün satışı çelikhan tütün tütün satış celikhan tutunu adıyaman tütün çeşitleri adiyaman celikhan tutunu toptan tütün satışı adıyaman tütüncülük tütün fiyatlari marla tütün fiyatları adıyaman çelikhan haberleri adıyaman tütünü satış toptan tütün satıcıları toptan tütün fiyatları adıyaman tütün adıyaman tütün toptancıları eyma tütün adıyaman tütünü kadıköy tütün sipariş açık tütün satışı kaliteli tütün fiyatları adıyaman tütünü nasıl anlaşılır adıyaman tütüncüleri pipo tütünü adıyaman tütün satıcıları internetten tütün siparişi tütün toptancısı rocks tütün tütün fiyat adıyaman tütünü zararları toptan tütün tutun fiyatlari çikolatalı tütün adiyamantutunu.com adıyaman tütüncüler derneği sigara filtresi captain black tütünü tütün nasıl saklanır marla tütün tütü fiyatları pipo tütünü satış marla black tütün açık siteler adıyaman tütünü nerede satılır captain black tütün pipo tutunu sigara tütünü fiyatları captain black tütün satış boş sigara filtresi diyarbakır tütünü tütüncüler pipo tütü satış açık tütün zararlari pipo tütünü nasıl doldurulur sigara sarma makinası nerede satılır adıyaman tütüncüsü pipo tütünü fiyat şipariş tütün satan yerler internetten tütün satışı açık tütün markaları tütünü tütün fiyatı kadıköy tütün satan yerler marla tütün fiyatı açık tütün çeşitleri sarma tütün zararları pipo tütünü fiyatları kaliteli tütün

Site istatistikleri Online 134 Bugün 2650 Bu Ay : 6059 Bu Yıl : 6059 Toplam : 735180

toplist